Kuźnia Pomysłów

Witajcie w Kuźni Pomysłów :)

Jest to moja autorska inicjatywa, gdzie spełniam swoje marzenie z dzieciństwa. Mianowicie zawsze chciałem być pisarzem i scenarzystą w grach przygodowych oraz fabularnych. Teraz, dzięki obecnym zdobyczom technologii cyfrowej, mogę to marzenie ziścić. W Kuźni Pomysłów znajdziecie zatem różnej maści projekty mego pomysłu, od scenariuszy czy modyfikacji do gier planszowych, po moje autorskie książki. Całość dzieli się obecnie na następujące kategorie:


* Scenariusze fabularne do gier planszowych
* Scenariusze przygodowe do gier planszowych
* Mody do gier planszowych
* Moje autorskie książki i opowiadania

Wszystkie pliki z scenariuszami, modami i starymi wersjami książek znajdziecie TUTAJ na moim profilu na serwisie Chomikuj.pl. Jest on podzielony na kilka folderów, każdy przypisany różnym grom, zawierającym pełne opisy zamieszczonych tam plików. Znajduje się też tam folder dla osób wspierających moją pracę przez PATRONITE. Trafiają tam projekty we wczesnej fazie, przed poprawkami i fachową korektą oraz redakcją, za którą odpowiada moja żona Marta. 

Wszelkie postępy prac oraz informacje o nowo udostępnionych materiałach znajdziecie na mojej grupie na Facebooku, o TUTAJ. Grupa jest otwarta. Przypominam, że pliki umieszczam na Chomikuj.pl, bo tam wygodniej je trzymać.

LISTA JUŻ DOSTĘPNYCH PROJEKTÓW
Mage Knight
* Łzy Zapomnianych 1.0
Runebound 2

* Łowcy smoków - przed korektą
Runebound 3
* Łowcy smoków - przed korektą
Robinson Crusoe
* Księga utraconych dusz - pierwszy scenariusz, przed korektą
Talisman: Magia i Miecz
* Klątwa żab
Abyss
* Mother of Depths
Szkoła magów
* Pojedynek czarnoksiężnika - przed korektą

MATERIAŁY DLA PATRONÓW
* Dream Wars: Dziedzictwo krwi - większy fragment jednej z moich książek.

MATERIAŁY NAD KTÓRYMI PRACUJĘ
* Łzy Zapomnianych 1.01 Ultimate - jest to dostosowanie kampanii Łzy Zapomnianych (8 scenariuszy), którą napisałem w latach 2013-2014 do edycji Ultimate dla gry Mage Knight. Wersja będzie zawierać szereg poprawek w mechanice, kilka nowości i bardziej rozwiniętą warstwę fabularną.
* Łzy Zapomnianych 2.0 - jest to w pełni fabularna wersja Łez Zapomnianych, z zadaniami fabularnymi, pobocznymi, sekretnymi, NPC-ami, systemem paragrafowym i rozbudowaną mechaniką charyzmy, negocjacji oraz handlu. Prace nad tym projektem potrwają niestety dość długo.
* Księga utraconych dusz - kampania przygodowa do Robinsona Crusoe, składająca się z 6 scenariuszy i wprowadzająca kilka nowych mechanik. 
* TUTORIAL (tytuł roboczy) - przygoda fabularna, składająca się z 3 (może 4) scenariuszy do Mage Knight Ultimate Edition. 
* Tajemnica Scarif - fabularna kampania do X-Wing.
* Władca smoków - kampania fabularna do gry Runebound 3.
* Pandora (tytuł roboczy) - kampania fabularna do gry Pandemia.
* Piekło kosmosu - moja autorska książka science-fiction.