Moje książki i opowiadania

Tutaj znajdują się linki do moich autorskich historii, które napisałem w formie książek lub krótkich opowiadań i opublikowałem na serwisie Wattpad. W bliżej nie określonej przyszłości mam zamiar zacząć je wydawać samodzielnie jako e-booki, bowiem od szczeniaka chciałem być pisarzem oraz scenarzystą fabularnych gier komputerowych. To pierwsze marzenie staram się teraz spełnić. Drugie marzenie raczej pozostanie tylko w mojej wyobraźni, bo wątpię, aby udało mi się kiedyś je zrealizować. 

KSIĄŻKI

Piekło kosmosu 
Gatunek: military space opera
Status: W korekcie
Opis: Jest to klasyczna rozwałka w kosmosie inspirowana grami Freespace oraz Homeworld. Projekt powstał w 2004 roku i swój debiut miał na forum OGame. Po 15 latach pisania, opóźnień, przeróbek i wielu innych perypetii w końcu ujrzał światło dzienne :D

Śmierć z głębin
LINK DO KSIĄŻKI
Gatunek: fikcja polityczna, monster story, science fiction
Status: W trakcie pisania
Opis: Jest to połączenie klasycznego opowiadania o potworach stworzonych w laboratorium, z bardzo mocnym akcentem politycznym, sięgającym okresu Zimnej Wojny. Część poruszonych tutaj rzeczy miała miejsce naprawdę. Oczywiście eksperymenty w rzeczywistości zakończyły się fiaskiem,a le w mojej książce naukowcy poszli o krok do przodu :)


OPOWIADANIA

Bohater
Gdzie przeczytać: TUTAJ
Gatunek: kryminał noir

Wojna Myśli
Gdzie przeczytać: TUTAJ
Gatunek: proza poetycka

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza