Pokazywanie postów oznaczonych etykietą EA. Pokaż wszystkie posty
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą EA. Pokaż wszystkie posty

27 listopada 2017

Mikrotransakcje - plaga czy konieczność?

Od kilku tygodni temat mikropłatności w grach, jest coraz głośniejszy i chyba już każdy serwis w branży gier komputerowych go poruszał. Nie ma co się oszukiwać, coś co jeszcze kilka lat temu było nie do pomyślenia dziś staje się normą, niestety szkodliwą dla graczy. Patrząc jednak na często bardzo jednostronne podejście naszej społeczności do tego zagadnienia, postanowiłem zabrać głos w całej sprawie. Będzie to głos jednak bardzo subiektywny, mimo wszystko osoby, która miała możliwość doświadczenia na własnej skórze jak zmienia się rynek elektronicznej rozrywki w Polsce i Europie. Grałem bowiem w gry od małego (nie, nie jestem chodzącą maszyną do zabijania), to dzięki nim zacząłem uczyć się języka angielskiego i sporo czasu spędziłem w kafejkach internetowych. Tak, droga młodzieży XXI wieku - internet to bardzo młody wynalazek. Zapraszam zatem do zapoznania się z moim zdaniem w całej tej sprawie, jako osoby lubiącej gry, ale nie pracującej w branży elektronicznej rozrywki.

20 marca 2016

Future Cop L.A.P.D.

Za czasów istnienia kafejek internetowych, pierwszego Playstation i StarCrafta, powstała gra, która przybyła na rynek przedwcześnie. Z końcem XX wieku gry typu MOBA nie były zbyt znane, choć wspólne rozgrywki na "podzielonym ekranie" owszem. Future Cop L.A.P.D. nieco wyprzedzał swoją epokę. Gdyby ten tytuł pojawił się dzisiaj, z pewnością zyskałby dużą publikę. Niestety w 1998 roku był skazany na porażkę, a szkoda gdyż zabawa płynąca z walki policyjnym mechem, mogącym transformować się w futurystyczny poduszkowiec, po dziś dzień jest bardzo emocjonująca.