Używane komiksy i gry

W praktyce nie jest to prawdziwy antykwariat, tylko miejsce w którym można znaleźć komiksy oraz gry planszowe, które po zrecenzowaniu wyprzedaję. To dzięki temu mam szansę rozwijać bloga, pisać coraz więcej tekstów i promować komiksy, gry oraz filmy, wy zaś możecie tanio nabyć to co was interesuje. Nie jest to jednak, jak podkreśliłem na wstępie, sklep więc nie można sobie tutaj nic zamówić. Znajdziecie pojedyncze materiały, zatem dominuje zasada "Kto pierwszy ten lepszy".

Czego się najczęściej pozbywam?  Większości komiksów z stajni Marvel/DC Comics, szczególnie tych o superbohaterach, gdyż mnie to nie kręci na tyle abym chciał do nich wracać. Nawet jak mi się je bardzo dobrze czytało. Wędrują tam też wszystkie inne albumy, które dla mnie okazały się jednorazową przygodą. W przypadku gier pozbywam się niemal wszystkiego co otrzymuję, gdyż nie mam czasu powracać do tych tytułów. Za dużo jest nowości, a praca recenzenta dodatkowo utrudnia możliwość grania dla samej zabawy.

Materiały które wyprzedaję są w stanie takim jakim otrzymałem je od wydawcy, zatem w zasadzie jak z półki sklepowej. Koszt wysyłki natomiast jest stały - 10 zł, przy czym wysyłam tylko paczkomatem. Jeśli ktoś zakupi kilka gier czy komiksów albo miks z wszystkiego to i tak opłaca jeden koszt wysyłki. Przy dokonaniu zakupu za 200 zł lub więcej koszt wysyłki pokrywam z własnej kieszeni. W razie zainteresowania proszę pisać na mail spider.vermin@gmail.com w tytule wpisując tytuł/tytuły gier komiksów.

Rynki są aktualizowane co niedzielę mniej więcej o godzinie 20:00.

Poniżej linki do poszczególnych rynków, jakie mam zamieszczone na otwartych, handlowych grupach Facebookowych.
Ryneczek z komiksami
Ryneczek z planszówkami
Ryneczek z figurkami kolekcjonerskimi
Figurki Mechwarrior: Age of Destruction

Oświadczam, że nie prowadzę żadnej działalności gospodarczej, zaś wystawione na sprzedaż/wymianę materiały są moją prywatną własnością.