Moje wystawki na OLX

Tutaj znajdziecie linki do moich ofert na serwisie OLX, gdzie wystawiam za pół ceny recenzowane materiały. Oczywiście nie wszystkie :) Dzięki temu mam szansę rozwijać bloga, pisać coraz więcej tekstów i promować komiksy, książki, gry oraz filmy, wy zaś możecie tanio nabyć to, co was interesuje. Nie jest to jednak, jak podkreśliłem na wstępie, sklep, więc nie można sobie tutaj nic zamówić. Znajdziecie pojedyncze materiały, zatem dominuje zasada "Kto pierwszy ten lepszy".

Czego się najczęściej pozbywam?  W praktyce wszystkiego czego nie kolekcjonuję, a ostatnio jestem "wybredny", bo miejsca w domu mało, a półki nie mają w zwyczaju rosnąć. Całość podzieliłem na kilka osobnych kategorii, jak książki, literatura dla dzieci, komiksy, gry planszowe i tak dalej. Za dużo jest nowości, a praca recenzenta dodatkowo utrudnia możliwość grania dla samej zabawy.

Materiały które wyprzedaję są w stanie takim jakim otrzymałem je od wydawcy, zatem w zasadzie jak z półki sklepowej. Jeśli ktoś zakupi kilka gier czy komiksów albo miks z wszystkiego to i tak opłaca jeden koszt wysyłki. Przy dokonaniu zakupu za 200 zł lub więcej koszt wysyłki pokrywam z własnej kieszeni.

Linki są aktualizowane co niedzielę mniej więcej o godzinie 20:00.


Oświadczam, że nie prowadzę żadnej działalności gospodarczej, zaś wystawione na sprzedaż/wymianę materiały są moją prywatną własnością.