Używane komiksy i gry

W praktyce nie jest to prawdziwy antykwariat, tylko miejsce w którym można znaleźć komiksy oraz gry planszowe, które po zrecenzowaniu wyprzedaję. To dzięki temu mam szansę rozwijać bloga, pisać coraz więcej tekstów i promować komiksy, gry oraz filmy, wy zaś możecie tanio nabyć to co was interesuje. Nie jest to jednak, jak podkreśliłem na wstępie, sklep więc nie można sobie tutaj nic zamówić. Znajdziecie tu pojedyncze materiały, zatem dominuje zasada "Kto pierwszy ten lepszy".

Czego się najczęściej pozbywam?  Większości komiksów z stajni Marvel/DC Comics, szczególnie tych o superbohaterach, gdyż mnie to nie kręci na tyle abym chciał do nich wracać. Nawet jak mi się je bardzo dobrze czytało. Wędrują tam też wszystkie inne albumy, które dla mnie okazały się jednorazową przygodą. W przypadku gier pozbywam się niemal wszystkiego co otrzymuję, gdyż nie mam czasu powracać do tych tytułów. Za dużo jest nowości, a praca recenzenta dodatkowo utrudnia możliwość grania dla samej zabawy.

Materiały które wyprzedaję są w stanie takim jakim otrzymałem je od wydawcy, zatem w zasadzie jak z półki sklepowej. Koszt wysyłki natomiast jest stały - 10 zł, przy czym można wybrać opcję wysłania paczkomatem lub pocztą polską. Jeśli ktoś zakupi kilka gier czy komiksów albo miks z wszystkiego to i tak opłaca jeden koszt wysyłki. Przy dokonaniu zakupu za 200 zł lub więcej koszt wysyłki pokrywam z własnej kieszeni. W razie zainteresowania proszę pisać na mail spider.vermin@gmail.com w tytule wpisując tytuł/tytuły gier komiksów.

W ten oto sposób możecie mnie wspomóc dostając tym samym coś w zamian. 
LISTA GIER:
* Aeroplany: Pionierzy lotnictwa - 30 zł
* Antarktyda - 70 zł
* Madżong - 70 zł
* Mr House - 40 zł
* The Curse of the Black Dice - 50 zł
* Mamusie - 10 zł
* Sombrero czy melonik? - 10 zł
* 10 minut - 40 zł 
* Obecność - 40 zł
* Morpheus - 40 zł
* Munchkin: Edycja jubileuszowa - 50 zł
* Rosyjska Ruletka - 40 zł
* Stuku Puku - 20 zł
* Patyczaki - 20 zł
* Lotto - 10 zł
* Cortex - 30 zł
* Bąbelsy - 45 zł
* Winnica - 25 zł


LISTA KOMIKSÓW:
* Ludzie i potwory - 10 zł
* Profesor Andrews - 10 zł
* Gigant: Piłkarski Joker - 5 zł
* Bez przebaczenia - 25 zł
* Tymek i Mistrz #2 - 25 zł

* Tylko spokojnie - 20 zł
* Bellmer. Niebiografia - 25 zł
* Bajka na końcu świata #1 - 20 zł
* Dwanaście prac Asteriksa - 10 zł
* Anihilacja #2 - 50 złListy uzupełniam co 2 tygodnie, czasem częściej. Istnieje możliwość wymiany, ale tylko pod to co interesuje mnie do zrecenzowania, a wiem że tego nie otrzymam od wydawców.
Lista wymiany:
* Kaznodzieja
* Zakazane Gwiazdy
* Skorpion (cała seria)
* Orły Rzymu (cała seria)

Oświadczam, że nie prowadzę żadnej działalności gospodarczej, zaś wystawione na sprzedaż/wymianę materiały są moją prywatną własnością.